Faces-of-karma-web

3. Karma

Karma, kauzalita, příčina a následek, akce a reakce, co zasadíš to sklidíš, zákon, jenž funguje od počátku vesmíru a před nímž není úniku, nám všem měří stejně. Chápeme ho však správně? Kdo se chce dozvědět více, určitě by si neměl nechat ujít další díl Školy čisté spirituality. Prema Rajendra Das Swami nás seznámí se zákonitostmi, přidá pár příběhů ze staré Indie a doplní je o zajímavé postřehy a myšlenky.

hovorysguruem.cz templodekrishna.com


 

2 komentáře u „3. Karma“

  1. Mockrát Ti děkuji za možnost být součástí toho všeho co pro nás děláš. Vážím si Tvého času a vynakladaneho úsilí . S jídlem roste chuť. Chci víc. A určitě nás bude takových víc. Tvá čeština je naprosto v pořádku, jsem za ní moc rád. Stejně jako Tvůj smysl pro humor. ☺Rád nasloucham, už teď se cítím šťastnějším, už jen pro to, že jsem nalezl cestu k novému učení.

    1. Haribol, milý příteli!
      Ki Jaya! Hřeje mě u duše tvůj upřímný komentář a děkuji ti od srdce za tvé pozitivní myšlenky, ktere jsou tim nejlepším podhoubím a energií našeho podkastu. Našeho, znamená nas všech, protože bez vzájemné láskyplné a bezpřičinne služby by nebylo možné jej realizovat. Stejně jako všechny solidní věci v tomto světě.
      Používáme náš drahocenný čas, k tomu abychom rostli ve všech pozitivnich směrech a to se může nejlépe zrealizovat prostřednictvím pomoci ostatním take postupovat na teto duchovní cestě zivotem…proto take mnohokrát děkuji za tuto příležitost růst, kterou nám skýtá tahle báječná výměna lasky a porozumění.

Komentáře nejsou povoleny.